Szczegóły oferty

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Euro HR S.A.

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-21

Data pierwszej publikacji:
2019-07-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim - obrazek nagłówkowy

Euro HR S.A. jest szybko i dynamicznie rozwijającą się firmą z grupy spółek Euro. W chwili obecnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław, Ołtaszyn
Region: dolnośląskie

Zadania:
 samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
 budowanie bazy Kandydatów
 analiza potrzeb personalnych obsługiwanych Klientów
 bieżące raportowanie o stanie zamówień oraz ich realizacji

Wymagania:
 znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 mile widziani studenci IV i V roku (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
 orientacja na realizację celu
 czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
 bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
 atrakcyjne miejsce pracy
 elastyczny wymiar czasu pracy
 możliwość współpracy z profesjonalistami z obszaru HR
 zdobycie doświadczenia w pracy w nowoczesnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euro HR S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, w przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Euro HR S.A.
Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:
• uzasadnionego interesu – proces rekrutacyjny,
• w oparciu o obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,
• na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w rekrutacjach
(w przypadku gdy została wyrażona).
Jednocześnie informujemy, że:
• udzielenie zgody jest dobrowolne,
• w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
• dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
• przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.