Podstawowe informacje

Specjalista ds. reklamacji

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
11-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. reklamacji
Jeśli posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych i chcesz kontynuować pracę w międzynarodowej firmie w centrum Szczecina aplikuj!

oferujemy

- bardzo dobrą atmosferę pracy
- umowę o pracę
- pracę w samym centrum Szczecina

zadania

- telefoniczne przyjmowanie reklamacji
- ewidencja zgłoszeń w systemie

oczekujemy

- wykształcenia wyższego
- dobrej znajomości Excel
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobrej organizacji czasu
- zdolności komunikacyjnych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Randstad Sp. z o.o. Szczecin, Zachodniopomorskie

Jeśli posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych i chcesz kontynuować pracę w międzynarodowej firmie w centrum Szczecina aplikuj! oferujemy - bardzo dobrą atmosferę pracy - umowę o pracę - pracę w samym centrum Szczecina zadania - telefoniczne przyjmowani"

Specjalista ds. Ubezpieczeń
PZU S.A. Koszalin, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Pracując z nami będziesz miał dostęp do ubezpieczeń najlepszej firmy na polskim rynku! Możesz decydować o wysokości składki dzięki czemu klient nie wyjdzie od Ciebie z pustymi rękoma. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, dla firm, dla rolników, a nawet ubezpieczenia nagrobków "

specjalista ds. obsługi klienta
schenker sp z oo Świnoujście, Zachodniopomorskie

w db schenker naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw, które podważają istniejące status quo. jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów. dołącz do naszego zespołu! do t"

Specjalista ds ofertowania - Technolog
PGB Gryfino, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Agencja Rekrutacyjna PGB dla swojego klienta wykonawcy budownictwa przemysłowego, firmy z kapitałem polskim poszukujemy osób na stanowisko SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA – TECHNOLOG Zadania na stanowisku : -wykonywanie wycen w zakresie produkcji i montażu konstrukc"

Specjalista ds. rekrutacji
Fundacja Słowianie Pomeranii Szczecin, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Rekruter Jesteśmy organizacja, zajmująca się wielostronną pomocą w adaptacji obywateli państw poza unijnych, a także certyfikowana Agencja Zatrudnienia, świadcząca usługi z zakresu zatrudniania w Polsce pracowników z państw Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi, Mołdawii itd"

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a K"