Podstawowe informacje

Specjalista ds. reklamacji

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
11-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. reklamacji
Jeśli posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych i chcesz kontynuować pracę w międzynarodowej firmie w centrum Szczecina aplikuj!

oferujemy

- bardzo dobrą atmosferę pracy
- umowę o pracę
- pracę w samym centrum Szczecina

zadania

- telefoniczne przyjmowanie reklamacji
- ewidencja zgłoszeń w systemie

oczekujemy

- wykształcenia wyższego
- dobrej znajomości Excel
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobrej organizacji czasu
- zdolności komunikacyjnych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

młodszy specjalista ds. contentu.
Koszalin, Zachodniopomorskie

chciałbyś sprawdzić się w branży e-commerce? mieć wpływ na rozwój sklepu internetowego? możesz dołączyć do naszego zespołu już dziś!   nasze oczekiwania w stosunku do kandydata:   umiejętność pisania wartościowych tekstów zarówno pod seo jak i pod użytkownika. skuteczny research w sieci inter"

Specjalista ds. BHP
Ammeraal Beltech Sp. z o.o. Szczecin, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Founded in 1950, Ammeraal Beltech is a global market leader in the design, manufacturing, fabrication and servicing of high-quality, high-performance process and conveyor belts, available today in 150 countries around the world. Because of expanding of the company we are looking "

Specjalista ds. handlowo-technicznych
Tubes International Sp. z o.o. Szczecin, Zachodniopomorskie

Tubes International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma została założona w 1993 roku i od tego czasu udało jej się dołączyć do najdynamiczni"

Specjalista ds. ochrony
UMBRELLA HR Szczecin, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: UMBRELLA HR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją świadczącą usługi w zakresie: outsourcingu pracowników bezpieczeństwa fizycznego, technicznego oraz Loss Prevention. Dla naszych klientów, wiodących sieci handlowych, rekrutujemy kandydatów do pracy w cha"

specjalista ds. sprzedaży szkoleń
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

centrum organizacji szkoleń i konferencji semper to zindywidualizowane, inspirujące warsztaty szkoleniowe dla instytucji publicznych, banków, przedsiębiorstw i organizacji. na rynku szkoleniowym działamy od 2009 roku.   naszym klientom zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz nowoczesne projek"

specjalista ds kadr
PKS Gryfice Sp. z o.o. Gryfice, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Praca dla specjalisty d/s kadr. Zakres obowiązków: - prowadzenie kompleksowej obsługi na odcinku zatrudniania wszystkich osób pracujących na rzecz firmy, - prowadzenie dokumentacji Spółki, - współpraca z innymi działami w zakresie rekrutacji pracowników. Wymagania: - znajomość Ko"