Szczegóły oferty

Specjalista ds. projektowania

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 11500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. projektowania - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie wyższe techniczne 1-3 lat stażu pracy Biegła znajomość programu AUTOCAD, SOLID - EDGE

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w konstrukcji maszyn, projektowanie konstrukcji urzadzeń wchodzących w skład linii technologicznych. Osoba obsługuje program w jęz. angielskim i czyta instrukcje w jęz. angielskim.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).