Podstawowe informacje

Specjalista ds. projektowania

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 11500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. projektowania

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie wyższe techniczne 1-3 lat stażu pracy Biegła znajomość programu AUTOCAD, SOLID - EDGE

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w konstrukcji maszyn, projektowanie konstrukcji urzadzeń wchodzących w skład linii technologicznych. Osoba obsługuje program w jęz. angielskim i czyta instrukcje w jęz. angielskim.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018