Szczegóły oferty

Specjalista ds. projektów międzynarodowych z j. niemieckim

CE Driver

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-05-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-27

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
3000 - 6000 PLN

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Specjalista ds. projektów międzynarodowych z j. niemieckim - obrazek nagłówkowy

Szukam osoby z biegłą znajomością języka niemieckiego do realizacji zadań na stanowisku:

Specjalisty ds. projektów międzynarodowych

Najważniejsze obowiązki:
• nawiązywanie współpracy z zagranicznymi kontrahentami,
• kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska,
• utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami

Z uwagi na wymienione obowiązki proszę o kontakt wyłącznie osoby posługujące się biegle językiem niemieckim.

Oferuję:
• elastyczny grafik dostosowany do Ciebie,
• 6-godzinny dzień pracy,
• możliwość zatrudnienia w systemie home-office,
• przyjazne warunki, pomoc w pierwszych tygodniach pracy,
• stanowisko wyposażone w nowy sprzęt,
• wynagrodzenie ok. 3000-6000 zł netto, zależnie od osiągniętych wyników,
• możliwość wykorzystania swoich doświadczeń i pomysłów,
• realną szansę rozwoju oraz możliwość zmiany pełnionej w firmie funkcji

Oczekuję:
• biegłej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny,
• doświadczenia w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• umiejętności negocjacyjnych,
• podstawowej znajomości pakietu MS Office,
• samodzielności i inicjatywy w działaniu,
• chęci i gotowości do podjęcia pracy na nowo powstającym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Osoby zainteresowane propozycją pracy zapraszam do składania swojej aplikacji. Informuję, iż skontaktuję się z wybranymi osobami.