Szczegóły oferty

Specjalista ds. prawnych - legal assistance lawyer - ostrava

Ogłoszenie użytkownika OLX

żory, śląskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalista ds. prawnych - legal assistance lawyer - ostrava - obrazek nagłówkowy

obowiązki:

·       przygotowywanie opinii prawnych oraz pomaganie klientom w rozwiązywaniu ich problemów zgodnie z warunkami ubezpieczenia (m.in.: prawo publiczne, prawo międzynarodowe, ochrona przed ryzykiem cybernetycznym itp.)

·       regres ubezpieczeniowy

·       likwidacja szkód w ramach ubezpieczenia podróżnego, głównie roszczenia z tytułu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

·       komunikacja z kontrahentami, instytucjami oraz firmami ubezpieczeniowymi

·       aktywna komunikacja w językach obcych, komunikacja z prawnikami na całym świecie

·       doradztwo oraz zajmowanie stanowiska w sprawach, tworzenie formalnych oświadczeń do roszczeń, apelacji, skarg, postępowań odwoławczych, wezwań organu regulacyjnego

nasze oczekiwania:

·       wykształcenie wyższe prawnicze - oferta skierowana jest również do absolwentów studiów prawniczych z co najmniej rocznym doświadczeniem praktycznym zdobytym w trakcie studiów

·       biegła znajomość języka angielsiego, w tym terminologia prawna

·       język niemiecki lub czeski – mile widziany

·       1-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale prawnym, orzecznictwie lub likwidacji szkód

·       doświadczenie w obszarze ubezpieczeń turystycznych – mile widziane

·       znajomość międzynarodowego transportu drogowego oraz prawa ubezpieczeniowego – mile widziana

·       profesjonalizm, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywaniu problemów

·       doskonałe zdolności komunikacyjne oraz umiejętność radzenia sobie z trudnym klientem

·       dbałość o szczegóły, staranność

oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·       atrakcyjny system wynagradzania (stała pensja plus premie)

·       szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

·       program profesjonalnych szkoleń rozwojowych, językowych oraz e-learningowych

·       przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

·       komfortowe warunki pracy oraz idealną lokalizację w centrum ostravy