Podstawowe informacje

Specjalista ds. Prawa Zamówień Publicznych

Solidex S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
12-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Prawa Zamówień Publicznych

SOLIDEX S.A. jest wiodącym polskim integratorem. Od 1990 roku dostarczamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania skutecznie projektując i realizując systemy teleinformatyczne dowolnej skali. Od samego początku budujemy przewagę opierając się na profesjonalnej załodze. Więcej informacji na: www.solidex.com.pl.

W związku z nowymi projektami poszukujemy osób, które chcą i potrafią zmieniać otaczającą nas rzeczywistość, kreując najwyższy poziom jakości na rynku usług integracyjnych. Jeśli chcesz dołączyć do grona SOLIDnych EXpertów™ i wykonywać atrakcyjną, pełną wyzwań pracę napisz do nas...

Specjalista ds. Prawa Zamówień Publicznych Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SHW/SPZP/1018

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało prowadzenie różnorodnych działań handlowych, w tym szczególnie udział w przygotowaniu i weryfikacji ofert, odpowiadanie na zapytania i pomoc dla służb handlowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • nienaganna etyka zawodowa,
  • bardzo dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • wykształcenie wyższe, najlepiej prawnicze
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, systematyczność i obowiązkowość,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • elastyczność oraz wykazywanie własnej inicjatywy,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • biegła znajomość MS Office (Excel, Word), podstawowych programów działających w środowisku Windows oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze handlowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo perspektywicznej i ciekawej branży,
  • realizacje dużych projektów dla największych firm w kraju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj i umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez SOLIDEX S.A. z siedzibą w Krakowie w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych."”.

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.11.2018

Specjalista ds. zamówień publicznych
Kancelaria KPKS Warszawa, Mazowieckie

Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Warszawa (okolice Dworca Zachodniego) Główne obowiązki/opis zadań dotyczących stanowiska: 1) przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego; 2) opracowanie dokumentacji dotyczącej postępowań (SIWZ, zapytań ofertowych, ogłos"

Specjalista od zamówień publicznych
Fabryka Komunikacji Społecznej sc Warszawa, Mazowieckie

awa zamówień publicznych; dokładności, skrupulatności i konsekwencji; umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu; umiejętności działania w warunkach deficytu informacji; dobrej znajomość programów z rodziny MS Office; doświadczenia w przygotowywaniu formalnych części ofert w pr"

Specjalista do spraw zamówień publicznych
Mazowieckie

Zakres obowiązków: Realizowanie procesu udzielania zamówień publicznych Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej 3-go Maja 55 Ostrów Mazowiecka 07300 - w"

Specjalista ds. zamówień
JAKUBIAK ROBERT PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "ABIS" Radom, Mazowieckie

JAKUBIAK ROBERT PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "ABIS" Firma PPUH ABIS JAKUBIAK ROBERT, lider w swojej branży na rynku polskim poszukuje ambitnej, dynamicznej i pełnej zapału osoby do pracy w Dziale Handlowym na stanowisku: Specjalista ds. zamówień Miejsce"

Specjalista ds. realizacji zamówień
Work Service Warszawa, Mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w bizn"

Specjalista ds. zamówień z niemieckim
CEE Experts Warszawa, Mazowieckie

[img=150x63]https://www.gowork.pl/media/cache/company_logo/uploads/alfa/employee/max/130806.png[/img] CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klien"