Szczegóły oferty

Specjalista ds. podologii

Studio ISABEL Centrum Zdrowych Stóp Izabela Kwella

OFERTA NIEAKTUALNA

rumia, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. podologii - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem, umiejętność pracy w zespole, wymagane doświadczenie

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i wykonywanie zabiegów podologicznych, utrymanie bezpieczeństwa i standardów higieny pracy w gabinecie, praca z klientam. Praca wg grafiku w godz. 10-18.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).