Szczegóły oferty

Specjalista ds. Planowania

Hoffman Schroff Poland Sp.z.o.o

dzierżoniów,wałbrzych,ząbkowice śląskie,świdnica (dolnośląskie)

Data dodania:
2019-08-06

Data pierwszej publikacji:
2019-07-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-16

Data wygaśnięcia:
2019-08-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. Planowania - obrazek nagłówkowy
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych (okolice), Ząbkowice Śląskie (okolice), Świdnica (okolice)
Amerykański koncern nVent  to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą  i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,
  • Bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji, zakupów i logistyki
  • Kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie różnorodnych analiz oraz raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania produkcji
  • Wysyłanie zamówień „outside processing” do dostawców oraz kontakt z nimi
  • Zarządzanie zapasami produkcyjnymi
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku planisty lub pokrewnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku planisty
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Umiejętności planowania, przewidywania i podejmowania decyzji

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, Family Day)
  • Stołówka pracownicza
  • Dofinansowanie obiadów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy językowe (język angielski i niemiecki) finansowane w 100%
Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres spółki

 Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.
ul. Strefowa 10
58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]