Szczegóły oferty

Specjalista ds. personalnych

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Nowa Sól, lubuskie

Data dodania:
2018-12-12

Data pierwszej publikacji:
2018-12-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
Monster Polska

Opis oferty pracy

Artykuł specjalista ds. personalnych - obrazek nagłówkowy
Jeśli masz za sobą doświadczenie w obszarze miękkiego HR i chciałbyś kontynuować swoją karierę pracują w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim- nie zwlekaj, aplikuj na stanowisko specjalisty ds. personalnych!

oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
- perspektywę długofalowej współpracy
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
- pakiet świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do posiłków, dostęp do ZFŚS, bony i paczki na święta, ubezpieczenie pracownicze,

zadania

- koordynacja i realizacja procesów rekrutacyjnych w firmie
- przygotowywanie oraz administracja dokumentacją pracowników
- współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji polityki personalnej w zakresie
- analiza potrzeb szkoleniowych, realizacja planów szkoleniowych
- współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji procesów oceny pracowniczej
- udział w badaniu motywacji pracowników,
- uczestnictwo w działaniach z obszaru employer branding, aktywne budowanie wizerunku pracodawcy
- uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
- przygotowywanie i monitorowanie planu wdrożenia nowych pracowników
- współpraca z firmami i organizacjami (uczelnie, szkoły, Urzędy Pracy, firmy szkoleniowe, firmy rekrutacyjne)

oczekujemy

- wykształcenia wyższego (preferowane z obszaru psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi itp.)
- 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- umiejętności współpracy, komunikatywności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47