Podstawowe informacje

Specjalista ds. Personalnych

Salini Impregilo

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
10-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Personalnych
Specjalista ds. Personalnych Miejsce pracy: Kraków

W związku z rozpoczynającą się realizacją projektu budowy drogi ekspresowej S-7 Warszawa-Kraków, odcinek węzeł Widoma - Kraków poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Personalnych.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na potrzeby budowy
  • organizowanie i monitorowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • prowadzenie statystyk personalnych, przygotowywanie raportów
  • koordynowanie cyklu życia pracownika – nawiązywanie umów o pracę, zmiany stanowisk, przedłużanie i rozwiązywanie umów
  • ścisła współpraca z Menadżerami realizującymi projekt oraz z Koordynatorem HR
  • aktualizacja badań lekarskich, szkoleń BHP
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług – payroll, agencje rekrutacyjne etc.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu HR, prawa bądź pokrewne
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze twardego HR oraz rekrutacji
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra, praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy,
  • samodzielność, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Please include following statement in your application:
"I hereby authorize Salini Impregilo Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for existing and future recruitment processes (in accordance with the Personal Data Protection August 1997, Journal of Laws 2002, No. 101, item. 926 with further amendments)".

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.01.2019