Szczegóły oferty

Specjalista ds. Personalno-Płacowych

Arctic Paper Kostrzyn S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

kostrzyn nad odrą, lubuskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-08

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Arctic Paper Kostrzyn S.A. jest producentem wysokiej jakości papierów graficznych. Zakład jest usytuowany w Kostrzynie nad Odrą. Arctic Paper Kostrzyn S.A. jest częścią koncernu papierniczego Arctic Paper S.A.

Obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników,
  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń (w tym zasiłków),
  • Przygotowywanie dokumentacji i sprawozdań dla ZUS, GUS, US, PFRON,
  • Rozliczanie czasu pracy i urlopów wypoczynkowych,
  • Obsługa pracowników w zakresie oferowanych benefitów,
  • Udział w ustalaniu potrzeb szkoleniowych i organizacja szkoleń,
  • Tworzenie raportów i analiz wewnętrznych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych.

Profil kandydata:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • Znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w pracy z programami MS Office, w szczególności Excel,
  • Duża samodzielność oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę
    o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia świąteczne
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Opiekę lekarza (wszyscy specjaliści)
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Premię
    urlopową
  • Miejsce parkingowe dla każdego Pracownika
  • Wydarzenia integracyjne
  • Opiekę stomatologiczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie podania oraz CV do dnia 07.06.2019 r. na adres:

Dział Personalny
ul. Fabryczna 1

66-470 Kostrzyn nad Odrą
tel. 95 72 10 513

lub klikając w przycisk:

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Arctic Paper Kostrzyn SA z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul.Fabryczna 1 udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Klauzula rekrutacyjna dostępna na stronie www.arcticpaper.com.