Podstawowe informacje

Specjalista ds. Odzyskiwania Należności

LoanMe

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Odzyskiwania Należności

Opis oferty pracy:

LoanMe Sp. z o.o.

LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Praca zmianowa (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00)
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

• sukcesywna i skrupulatna kontrola płatności rat wpływających od klientów,
• telefoniczne negocjowanie terminu spłat zadłużenia,
• bezpośredni, telefoniczny i aktywny kontakt z klientami,
• sporządzanie raportów dla przełożonego,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
• budowanie długofalowej relacji z klientem.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
• komunikatywność,
• dyspozycyjność,
• silnej motywacji do pracy i realizacji celów,
• dobrej dykcji,
• doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• wysokie zarobki – podstawa + atrakcyjny system prowizyjny,
• naukę sprzedaży,
• poznanie skutecznych standardów obsługi klienta,
• szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy,
• możliwość rozwoju w strukturach firmy,
• pracę w nowoczesnym biurze (niedaleko Dworca Zachodniego).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Specjalista ds. Odzyskiwanie Należności na adres mailowy kariera(at)loanme.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem http://loanme.pl/kariera/

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.