Szczegóły oferty

Specjalista ds. ochrony

UMBRELLA HR

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-20

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. ochrony - obrazek nagłówkowy

UMBRELLA HR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją świadczącą usługi w zakresie: outsourcingu pracowników bezpieczeństwa fizycznego, technicznego oraz Loss Prevention.

Dla naszych klientów, wiodących sieci handlowych, rekrutujemy kandydatów do pracy w charakterze:

SPECJALISTA DS. OCHRONY I ZAPOBIEGANIA STRATOM

Zakres obowiązków:
• monitorowanie poziomu bezpieczeństwa sklepów
• bieżąca kontrola strat,
• stała współpraca z Działem Bezpieczeństwa sieci,
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procedur wewnętrznych,
• dokonywanie ujęć w sklepach
• szkolenie personelu
• raportowanie ujawnionych nieprawidłowości
• inne działania służące zapobieganiu stratom

Wymagania:
• doświadczenie w branży ochrony osób i mienia lub Loss Prevention,
• komunikatywność,
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność, spostrzegawczość, zdecydowanie,
• umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,
• dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i zapobiegania stratom w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie + systemy motywacyjne
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość awansu w strukturach Działu Bezpieczeństwa Klienta,
• cykliczne, wyjazdowe spotkania szkoleniowo- integracyjne.

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).