Szczegóły oferty

Specjalista ds. Obsługi Systemów Lojalnościowych

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-10-23

Data pierwszej publikacji:
2017-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Artykuł Specjalista ds. Obsługi Systemów Lojalnościowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub znajomość pakietu MS Office, 2 lata doświadczenia na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, obsługa zapytań transakcyjnych, wsparcie klienta

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).