Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi pacjentów

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-16

Data pierwszej publikacji:
2019-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-13

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

medicover to więcej niż miejsce pracy. medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. dołącz do nas!
coś o tobie:
dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu i masz pozytywne usposobienie
poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze
jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów
szukasz pracy w renomowanej firmie i stabilnych warunków zatrudnienia
a dodatkowo:
posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
jesteś komunikatywny/a i nastawiony/a na pomoc drugiej osobie
angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań

nie masz doświadczenia lub masz doświadczenie w innej branży? aplikuj, bo i tak chcemy się z tobą spotkać. :)

proponujemy ci:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
gwarantowane i terminowe wynagrodzenie plus bogaty pakiet premiowy
profesjonalne szkolenia oraz stałe wsparcie zespołu
realne możliwości rozwoju i awansu (jasna ścieżka rozwoju pracownika)
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie medycznej
imprezy integracyjne, konkursy, gadżety i inne atrakcje firmowe
możliwość pracy ze znajomymi
zapraszamy do składania aplikacji!
więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Caldo Izolacja Radom, mazowieckie

Grupa Caldo-Izolacja jest liderem sprzedaży izolacji technicznych. Działa na rynku polskim od ponad dwudziestu lat, aktualnie posiada 13 oddziałów, zatrudnia ponad dwustu pracowników, a wśród nich sześćdziesięciu przedstawicieli handlowych. Grupa Caldo to w 100% polski kapitał. Dbamy o naszych pracowników, m.in. stawiając na ich ciągły rozwój. Poszukujemy ludzi energicznych i skazanych na sukces

Operator do obsługi lasera
ROHRBOGEN SP Z O O Radom, mazowieckie

Szwajcarski producent kolan ze stali nierdzewnej poszukuje osoby na stanowisko operatora do działu cięcia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę lasera Fiber. Operator do obsługi lasera Miejsce pracy: Radom Opis stanowiska: obsługa lasera; realizowanie planu produkcyjnego w porozumieniu z kierownikiem produkcji;

Specjalista ds. logistyki
Klient Pracuj.pl Radom, mazowieckie

Zakres obowiązków: Organizowanie i koordynowanie pracy kierowców, Sporządzanie grafików, planowanie obsad zespołów, Zarządzanie wykonaniem zleceń transportów, Zapewnienie optymalnego wykorzystania taboru samochodowego i sprzętu, Bieżąca weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, analiza tras pojazdów, Planowanie i kontrola realizacji

Specjalista ds marketingu
BELCHIM CROP PROTECTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Radom, mazowieckie

Belchim Crop Protection poszukuję pracownika na stanowisko: Specjalista ds marketingu Miejsce pracy: Radom Opis Stanowiska Tworzenie treści na stronie internetowej oraz postów w mediach społecznościowych Zarządzanie reklamami SEO, remarketingowymi Opracowywanie kampanii wymagające generacji, konwersji Tworzenie wyjątkowych materiałów

Specjalista ds. sprzedaży
CERAMIKA PRIMUS sp. z o.o. Radom, mazowieckie

CERAMIKA PRIMUS sp. z o.o. Firma Ceramika Primus Sp. z o.o. jeden z największych dostawców płytek ceramicznych, gresów i armatury łazienkowej, działający na terenie całego kraju, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Radom Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie klientów,

Specjalista ds. organizacji
Cosinus Radom, mazowieckie

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. organizacji Miejsce pracy: Radom Do