Podstawowe informacje

specjalista ds. obsługi kontraktów

eco

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Data publikacji:
21-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - specjalista ds. obsługi kontraktów

firma działająca w branży usług utrzymania czystości poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. obsługi kontraktów.

miejsce pracy: gorzów wielkopolski i okolice.

zakres obowiązków:

-sprawowanie nadzoru nad pracownikami sprzątającymi,

-obsługa klienta,

-tworzenie i ustalanie harmonogramów prac,

-zamawianie środków czystości,

-planowanie pracy własnej oraz podległego zespołu.

wymagania:

-dobra organizacja pracy,

-samodzielność w podejmowaniu decyzji,

-zaangażowanie.

-prawo jazdy kat.b

zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

wynagrodzenie 3000zł na rękę na start.