Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi kontraktów

Eco

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2018-12-19

Data pierwszej publikacji:
2018-11-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł specjalista ds. obsługi kontraktów - obrazek nagłówkowy

firma działająca w branży usług utrzymania czystości poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. obsługi kontraktów.

miejsce pracy: gorzów wielkopolski i okolice.

zakres obowiązków:

-sprawowanie nadzoru nad pracownikami sprzątającymi,

-obsługa klienta,

-tworzenie i ustalanie harmonogramów prac,

-zamawianie środków czystości,

-planowanie pracy własnej oraz podległego zespołu.

wymagania:

-dobra organizacja pracy,

-samodzielność w podejmowaniu decyzji,

-zaangażowanie.

-prawo jazdy kat.b

zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

wynagrodzenie 3000zł na rękę na start.