Szczegóły oferty

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem fińskim

Elefanco sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-03-23

Data pierwszej publikacji:
2020-03-19

Data ostatniej aktualizacji:
2020-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
fiński

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Elefanco to zespół, który mediuje między pracodawcą, a pracownikiem. Na co dzień upraszczamy drogę do podjęcia nowej pracy. Nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Zawierając z nami współpracę gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wzorową obsługę.

Poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem fińskim. Praca polega na kompleksowej obsłudze klientów obcojęzycznych przez telefon. Jest to stanowisko sprzedażowe usług, które klient już zna. Na wynagrodzenie składa się stała stawka godzinowa oraz wysokie prowizje sprzedażowe.

Po przejściu miesięcznego szkolenia w Warszawie jest możliwość podjęcia pracy zdalnie. Dla osób spoza Warszawy pakiety relokacyjne lub zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, cały proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony zdalnie.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie

– Ciekawe projekty o różnorodnej tematyce

– Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej

– Elastyczne godziny współpracy

– Benefity: dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej Medicover

– Sala relaksu dostępna dla każdego: ping-pong, play station, sala komputerowa do grania

– Atrakcyjne wynagrodzenie 7800zł brutto i więcej, w zależności od stopnia zaawansowania języka oraz umiejętności sprzedażowych

Oczekujemy:

– Znajomości języka na poziomie minimum C1,

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

– Bardzo dobrą umiejętność obsługi klienta,

– Wysoką komunikatywność i umiejętności interpersonalne,

– Motywacja i zaangażowanie.

Obowiązki:

– Przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień,

– Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty,

– Sprzedaż dodatkowych produktów, powiększanie zamówień,

– Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów.

Wyślij swoje CV i proszę dołącz poniższą klauzulę bez której aplikacja nie będzie brana pod uwagę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).