Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-24

Data wygaśnięcia:
2019-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: SOK/037/JKW/jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

  • Wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami
  • Rozpatrywanie i kredytowanie reklamacji
  • Przygotowanie ofert cenowych
  • Obsługa systemów wewnętrznych
  • Aktualizacja bazy danych klientów
  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie (pierwsza na rok)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę z językiem niemieckim
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Dofinansowanie "Wczasów pod Gruszą"
  • Codzienne wsparcie ze strony lidera
  • Pracę w firmie o wysokich standardach, opartej na zaufaniu i rozwoju

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne

Oferta dotyczy pracy stałej.