Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi klienta

AGM

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-04

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-03

Data wygaśnięcia:
2018-06-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Polski producent toreb i akcesoriów motocyklowych poszukuje pracownika, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie biura stacjonarnego. Firma AGM jest producentem Toreb Motocyklowych od 20 lat, nasze Torby i akcesoria Motocyklowe cieszą się uznaniem klientów już na całym świecie . Dbamy o wysoką jakość naszych produktów dlatego też klienci mówią o nas "No 1 in Europe!"

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • osoba będzie odpowiedzialna za kontakt handlowy z klientem
  • uczestnictwo w objazdach po sklepach Harley-Davidson i innych sklepach Motocyklowych na terenie całej Europy

Wymagania:

  • perfekcyjna znajomość dwóch z wymienionych języków : niemiecki, angielski, francuski włoski (B2)
  • umiejętność prowadzenia korespondencji i rozmów handlowych z zagranicznymi klientami
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych (swobodne poruszanie się w Internecie)
  • komunikatywność
  • zaradność

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • wynagrodzenie od 2500 do 6500 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.