Podstawowe informacje

Specjalista ds. obsługi klienta

AGM

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
04-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
03-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. obsługi klienta

Polski producent toreb i akcesoriów motocyklowych poszukuje pracownika, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie biura stacjonarnego. Firma AGM jest producentem Toreb Motocyklowych od 20 lat, nasze Torby i akcesoria Motocyklowe cieszą się uznaniem klientów już na całym świecie . Dbamy o wysoką jakość naszych produktów dlatego też klienci mówią o nas "No 1 in Europe!"

Specjalista ds. obsługi klienta Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • osoba będzie odpowiedzialna za kontakt handlowy z klientem
  • uczestnictwo w objazdach po sklepach Harley-Davidson i innych sklepach Motocyklowych na terenie całej Europy

Wymagania:

  • perfekcyjna znajomość dwóch z wymienionych języków : niemiecki, angielski, francuski włoski (B2)
  • umiejętność prowadzenia korespondencji i rozmów handlowych z zagranicznymi klientami
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych (swobodne poruszanie się w Internecie)
  • komunikatywność
  • zaradność

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • wynagrodzenie od 2500 do 6500 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

AplikujWyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.06.2018