Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi klienta

TBX Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-21

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

TBX Sp. z o. o.

Utknąłeś w swojej dotychczasowej firmie i szukasz zmiany?

Masz dość korporacyjnego chaosu?

A może szukasz przyjaznego miejsca pracy, gdzie będziesz mógł rozwijać się zawodowo w komfortowych warunkach?

W TBX cenimy sobie proaktywność, bo tacy właśnie jesteśmy. Doceniamy chęć do pracy i wspieramy się wzajemnie w codziennych zadaniach. Od 4 lat z sukcesami budujemy swoją pozycję na europejskim rynku spedycyjnym.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych zleceń do realizacji
  • kontrola przebiegu zleceń

Wymagania:

  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języków: j. angielski i j. francuski lub j. angielski i j. niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • sumienność i etyka pracy, wywiązywanie się z podjętych zadań
  • kreatywność i dynamika w działaniu
  • doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + przejrzysty system prowizyjny
  • interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy
  • bogate zaplecze socjalne
  • pakiet medyczny
  • pracę w młodym zespole, który ma zdrowe podejście do pracy i codziennych zmartwień, zarówno służbowych jak i prywatnych

Jeśli Twoje kwalifikacje odpowiadają naszym wymaganiom i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w organizacji, która wspiera Twój rozwój, czekamy na Twoją aplikację.

Wyślij do nas swoją aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”, bądź bezpośrednio na adres: hr@tbxlogistics.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”