Podstawowe informacje

Specjalista ds. obsługi klienta - Sprzedawca w hurtowni kosmetycznej

BEAUTY DIRECT Marcin Rusiniak

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Specjalista ds. obsługi klienta - Sprzedawca w hurtowni kosmetycznej

Hurtownia kosmetyki profesjonalnej Beauty Direct we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

> Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • obsługa zamówień  w sklepie internetowym i stacjonarnym.

Wymagania:

  • wykształcenie kosmetyczne (wymagane),
  • sumienność, uczciwość,
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość środowiska Windows MS Office: Word, Excel,
  • zapał, zaangażowanie do pracy, oraz umiejętność jej organizowania

Oferujemy:

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" do dnia 30.11.2018 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.11.2018