Szczegóły oferty

Specjalista ds. obsługi klienta - Sprzedawca w hurtowni kosmetycznej

BEAUTY DIRECT Marcin Rusiniak

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2018-10-28

Data pierwszej publikacji:
2018-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-11-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Specjalista ds. obsługi klienta - Sprzedawca w hurtowni kosmetycznej - obrazek nagłówkowy

Hurtownia kosmetyki profesjonalnej Beauty Direct we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • obsługa zamówień  w sklepie internetowym i stacjonarnym.

Wymagania:

  • wykształcenie kosmetyczne (wymagane),
  • sumienność, uczciwość,
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość środowiska Windows MS Office: Word, Excel,
  • zapał, zaangażowanie do pracy, oraz umiejętność jej organizowania

Oferujemy:

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" do dnia 30.11.2018 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.