Podstawowe informacje

Specjalista ds. obsługi klienta (j.niemiecki)

Customer Services Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4 PLN/h

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. obsługi klienta (j.niemiecki)

Opis oferty pracy:

Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Specjalizujemy się w obsłudze klienta niemieckojęzycznego.

Jednym z naszych kontrahentów jest wiodąca niemiecka firma, która pierwsza na świecie wykorzystuje połączenie video do weryfikacji tożsamości klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem nowego projektu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Główne zadania:

• Rozmowa z klientem w języku niemieckim podczas połączenia video
• Weryfikacja dokumentów tożsamości klienta
• Opracowywanie i zapisywanie danych w systemie
• Aktywacja numeru klienta
• Przekazywanie danych do kontrahenta

Wymagamy:

• Dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
• Doskonałej percepcji wzrokowej oraz spostrzegawczości
• Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych
• Odpowiedzialności w przetwarzaniu danych osobowych
• Zdolności wykonywania kilku czynności jednocześnie
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (w godz. 08:00 - 22:00, pn-ndz)

W zamian gwarantujemy:

• Umowę o pracę (pełen etat, ¾ lub ½ etatu)
• Stałe wynagrodzenie ok. 4.000 pln NETTO
• Pakiet benefitów
• Premię świąteczną oraz nagrody jubileuszowe
• 26 dni urlopu wypoczynkowego niezależnie od stażu pracy
• Nowoczesne biuro przy Wałach Chrobrego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: @ z załączeniem klauzuli o przetwarzaniu danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, kod pocztowy 71-602, ul. Storrady Świętosławy 1B mojego wizerunku oraz moich danych osobowych wymienionych w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z póź. zm.) oraz danych osobowych podanych dobrowolnie m.in. hobby, numer telefonu, adres e-mail w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Specjalista ds. obsługi klienta
HTS STARGARD Sp. z o.o. Stargard, Zachodniopomorskie

HTS STARGARD Sp. z o.o. W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka HTS STARGARD część notowanej na GPW Grupy Kapitałowej Hollywood S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Miejsce pracy: Stargard Opis stanowiska: Telefoniczna obsługa stałych klien"

specjalista ds. obsługi klienta
schenker sp z oo Świnoujście, Zachodniopomorskie

w db schenker naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw, które podważają istniejące status quo. jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów. dołącz do naszego zespołu! do t"

aleksandra żołnowska Szczecin, Zachodniopomorskie

jesteśmy firmą, która jako contact center zajmuje się optymalizacją kluczowych procesów oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie. u nas będziesz się zajmował: - telefonicznym wsparcie dla nowych/obecnych klientów w ramach oferowanych usług - obsługa klienta poprzez różne kanały komunikac"

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim
Grafton Recruitment Szczecin, Zachodniopomorskie

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Szczecin, Zachodniopomorskie

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim Szczecin 1-26-51932 Dla naszego klienta - światowego lidera wielokanałowej obsługi klienta i outsourcingu - poszukujemy kandydatów biegle mówiących po niemiecku na stanowisko: Konsultant ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieck"

Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta
Animex Szczecin, Zachodniopomorskie

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Be"