Podstawowe informacje

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (język niemiecki)

HR Systems Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (język niemiecki)

Opis oferty pracy:

Aktualnie poszukujemy Kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
• Promowanie i sprzedaż produktów;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży;
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
Oferujemy:
• Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o pilne przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"