Szczegóły oferty

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Polska Spółka Gazownictwa

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-04-17

Data pierwszej publikacji:
2019-04-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Specjalista ds. Obsługi Klienta - obrazek nagłówkowy

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 185 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.282.19

Główne obowiązki:
- wydawanie i aktualizowanie warunków przyłączeniowych oraz na przebudowę i rozbudowę instalacji,
- obsługa procesu zawierania umów o przyłączenia do sieci gazowej, w tym weryfikacja wniosków o zawarcie umowy, przygotowanie, aktualizacja i rozliczanie umów i naliczanie opłat przyłączeniowych,
- przygotowywanie sprawozdań i tworzenie analiz pod kątem stopnia realizacji umów przyłączeniowych oraz w zakresie przyłączeń,
- przygotowywanie dokumentacji związanej z odmowami przyłączenia do sieci gazowej, rozpatrywanie reklamacji w sprawie przyłączenia do sieci gazowej,
- udział w postępowaniach przetargowych z zakresu budowy i eksploatacji sieci gazowej w zakresie określonym przepisami szczegółowymi,
- współpraca w zakresie opiniowania planów gazyfikacji miast i gmin oraz planów zagospodarowania przestrzennego na terenie działania Zakładu Gazowniczego i jego jednostek terenowych.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
- wykształcenie wyższe (mile widziana Inżynieria Gazownictwa),
- znajomość rynku energii,
- wiedza z zakresu prawa energetycznego i budowlanego,
- znajomość pakietu MS Office,
- rzetelność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- prywatną opiekę medyczną,
- Pracowniczy Program Emerytalny,
- pracę w stabilnej firmie,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.