Podstawowe informacje

Specjalista ds. nieruchomości (O)

KNC Nieruchomości Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnów, Małopolskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. nieruchomości (O)

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • poziom wykształcenia - średnie, staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku, komunikatywność. Zakres obowiązków: pozyskiwanie ofert sprzedaży, prezentowanie ofert nieruchomości, sprawdzanie stanu nieruchomości, doradzanie w zakresie rynku nieruchomości, podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją. Praca w Tarnowie w godz.: 8.00-16.00 do uzgodnienia
  • wynagrodzenie 2 000 zł brutto. Kontakt: KNC Nieruchomości Sp. z o.o., 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży, prezentowanie ofert nieruchomości, sprawdzanie stanu nieruchomości, doradzanie w zakresie rynku nieruchomości, podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Skierowanie, CV, list motywacyjny lub bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017