Szczegóły oferty

Specjalista ds. nieruchomości (O)

KNC Nieruchomości Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Specjalista ds. nieruchomości (O) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • poziom wykształcenia - średnie, staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku, komunikatywność. Zakres obowiązków: pozyskiwanie ofert sprzedaży, prezentowanie ofert nieruchomości, sprawdzanie stanu nieruchomości, doradzanie w zakresie rynku nieruchomości, podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją. Praca w Tarnowie w godz.: 8.00-16.00 do uzgodnienia
  • wynagrodzenie 2 000 zł brutto. Kontakt: KNC Nieruchomości Sp. z o.o., 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży, prezentowanie ofert nieruchomości, sprawdzanie stanu nieruchomości, doradzanie w zakresie rynku nieruchomości, podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Skierowanie, CV, list motywacyjny lub bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).