Podstawowe informacje

Specjalista ds. Merytorycznej Obsługi Szkód Złożonych

AXA

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
09-08-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-08-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Specjalista ds. Merytorycznej Obsługi Szkód Złożonych

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Kompleksowa obsługa procesów związanych z merytoryczną likwidacją szkód komunikacyjnych w tym rozpatrywanie roszczeń w zakresie utraconych dochodów, wynajmu pojazdu zastępczego, uszkodzonego mienia;
  • Prowadzenie postępowania likwidacyjnego w oparciu o posiadaną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych;
  • Analiza prowadzonych postępowań likwidacyjnych w oparciu o zebrany materiał dowodowy, podejmowanie decyzji o przyznaniu lub odmowie wypłaty odszkodowania;
  • Przygotowywanie decyzji merytorycznych uwzględniające uzasadnienie stanowiska;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (np. sądy, banki, policja);

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych (min. ustaw ubezpieczeniowych, kodeksu cywilnego, kodeksu drogowego);
  • Dotrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi Klienta;
  • Dobra organizacja czasu pracy przy elastyczności reagowania na zmianę priorytetów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Rzetelność i odpowiedzialność;

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej korporacji;
  • Pakiet benefitów – sam decydujesz co się w nim znajdzie;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji merytorycznych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.09.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Link4 Warszawa, Mazowieckie

WYBIERZ FIRMĘ, KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ   Dynamicznie rozwijająca się firma Link4 , lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lid"

Agent ubezpieczeniowy
Mazowieckie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów, obsługa klienta w terenie, wystawianie polis ubezpieczniowych, rozliczanie dokumentów, planowanie spotkań, korespondencja z klientami i zakładami ubezpieczeń Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - upraw"

Menadżer Sieci Multiagencyjnej
Allianz Warszawa, Mazowieckie

Allianz  jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu  inicjatyw , w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o  85 milionów klientów  prywatnych i ko"

Starszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Zagranicznych
Generali Warszawa, Mazowieckie

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia ws"

Referent w Dziale Wznowień
Eurofinance Warszawa, Mazowieckie

Referent w Dziale Wznowień Miejsce pracy: Warszawa Oczekujemy od Ciebie : - Komunikatywności - Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju w branży ubezpieczeniowej - Praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office - Umiejętności pracy w zespole -"

Broker w Dziale Ubezpieczeń Osobowych
MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. Broker w Dziale Ubezpieczeń Osobowych Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: analiza merytorycznych potrzeb klientów, doradztwo, consulting ubezpieczeniowy, aranżacja, negocjacje i zawieranie umów ubezpieczenia w zakładach ubezpiecz"