Podstawowe informacje

Specjalista ds. Marketingu i kontaktów z klientami zagranicznymi

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
12-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Praca - Specjalista ds. Marketingu i kontaktów z klientami zagranicznymi

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • język rosyjski-komunikatywny - języki obce: rosyjski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • białoruski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • [Umiejętność 1] : język białoruski (kontakt z klientem zagranicznym Białoruś)

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem w języku rosyjskim, białoruskim Prowadzenie negocjacii z klientem Planowanie i wdrażanie metod sprzedaży

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017