Szczegóły oferty

Specjalista ds. Marketingu i kontaktów z klientami zagranicznymi

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie

Data dodania:
2017-10-12

Data pierwszej publikacji:
2017-10-12

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł Specjalista ds. Marketingu i kontaktów z klientami zagranicznymi - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • język rosyjski-komunikatywny - języki obce: rosyjski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • białoruski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • [Umiejętność 1] : język białoruski (kontakt z klientem zagranicznym Białoruś)

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem w języku rosyjskim, białoruskim Prowadzenie negocjacii z klientem Planowanie i wdrażanie metod sprzedaży

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).