Szczegóły oferty

Specjalista ds. marketingu

Extreme Robotics

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

EXTREME ROBOTICS tworzy software’owe roboty do automatyzacji procesów biznesowych
(RPA - Robotic Process Automation). Robot „klika” za użytkownika, wykonując część powtarzalnych czynności,
dzięki czemu pracownik może skupić się na ważnych i kreatywnych zadaniach. Jest to innowacyjny produkt na gorącym rynku automatyzacji i robotyzacji pracy biurowej.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy kreatywnego i ambitnego pasjonata marketingu, mającego za sobą pierwsze doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych, rozumiejącego media społecznościowe, lubiącego zgłębiać tajniki analityki internetowej.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych na rynkach polskim i zagranicznym z wykorzystaniem systemów marketing automation, wyszukiwarek, sieci reklamowych i mediów społecznościowych
  • Obsługa serwisów www, współtworzenie profili Social Media i zarządzanie nimi, przygotowanie i aktualizacja treści marketingowych, prezentacji, folderów i materiałów sprzedażowych
  • Aktywne wykorzystywanie narzędzi marketingowych w celu wsparcia sprzedaży, w tym m.in.: prowadzenie działań mailingowych, tworzenie i wysyłka newslettera
  • Udział w organizacji eventów promocyjnych, targów, konferencji oraz prowadzenie projektów specjalnych z wykorzystaniem Social Media i szeroko pojętych narzędzi digital
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, kreatywnymi, interaktywnymi, etc.
  • Optymalizacja realizowanych działań marketingowych pod kątem maksymalizacji efektów dla każdego z rynków/kanałów
  • Raportowanie prowadzonych działań marketingowych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na performance z wykorzystaniem analityki internetowej oraz monitoringu Social Media
  • Terminowa realizacja działań marketingowych, zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Posiadasz 1-2- letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów marketingowych
  • Marketing jest Twoją pasją, masz lekkie pióro, zmysł kreatywny i nie boisz się analityki internetowej
  • Miałeś/aś już pierwsze doświadczenie w prowadzeniu działań z wykorzystaniem marketing automation
  • Nie są Ci obce narzędzia digital marketingu, prowadziłeś działania w Adwords/GDN i czujesz, że znasz dobrze media społecznościowe
  • Masz podstawy HTML/CSS a najlepiej jeśli pracowałeś już z jakimś systemem CMS (Wordpress będzie to dodatkowym atutem)
  • Nie przeraża Cię praca pod presją czasu i nie boisz się wyzwań
  • Szybko się uczysz, jesteś samodzielny, zmotywowany i wykazujesz się inicjatywą
  • Masz kreatywny i otwarty umysł, a swoją energię potrafisz zarażać zespół
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym (B1)
  • Lubisz ciekawe projekty, chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze automatyzacji procesów biznesowych i digital marketingu

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym StartUp-owym zespole w innowacyjnej branży
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego produktu i jego strategii komunikacyjnej
  • Zorientowanie na rozwój zawodowy przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych i projektowych
  • Wsparcie doświadczonego managera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity, które wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami
  • Elastyczny czas pracy i biuro w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska), choć ostatnio częściej pracujemy zdalnie

Brzmi ciekawie? Aplikuj!