Podstawowe informacje

Specjalista ds. Logistyki Poznań

SPA FOOD

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
23-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Logistyki Poznań

Opis oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Opis stanowiska:
 organizacja dostaw
 współpraca z firmami transportowymi
 dobra współpraca z innymi działami w firmie, w tym z działem zaopatrzenia, handlu

Wymagania:
 wykształcenie kierunkowe: logistyka
 doświadczenie w dziale logistyki
 praktyczna wiedza z zakresu logistyki
 wysoki poziom zdolności organizacyjnych
 umiejętność pracy w zespole
 znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Oferujemy:
 pracę z doświadczonym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie
 możliwość rozwoju zawodowego
 ciągłe podnoszenie kwalifikacji
 atrakcyjne warunki pracy
 umowę o pracę

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji - super praca czeka na Was w Śmiglu - zapraszamy serdecznie.