Szczegóły oferty

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

SCENOGRAFOWIE BUDOWA DEKORACJI sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Kim jesteśmy? Zajmujemy się projektowaniem i budową scenografii reklamowych, scenicznych, eventowych i filmowych. Kogo szukamy? Osoby, która chce realizować ciekawe i ambitne projekty, jest odpowiedzialna, lubi pracę w zespole i liczy na rozwój zawodowy. Zainteresowany? Przeczytaj nasze ogłoszenie i aplikuj śmiało!

Miejsce pracy: Warszawa

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Współtworzenie strategii zakupów i ich realizacja,
  • Zakup materiałów produkcyjnych,
  • Monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej,
  • Dokonywanie zakupów w najlepszych cenach produktów,
  • Poszukiwanie dostawców i pozyskiwanie konkurencyjnych ofert,
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z dostawcami i innymi partnerami biznesowymi,
  • Optymalizowanie procesów zakupowych, w tym sporządzanie zapytań ofertowych i szczegółowa analiza otrzymanych ofert i kosztów zakupu,
  • Przygotowywanie wycen materiałów do produkcji,
  • Tworzenie harmonogramu dostaw (w tym nadzór nad terminowością dostaw),
  • Monitorowanie i koordynowanie dostaw oraz transportu, w tym kierowanie i nadzorowanie rozładunków i załadunków,
  • Przygotowywanie zamówień i umów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami i procesami zakupowymi oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • Sprawdzanie poprawności i zatwierdzanie faktur (zgodnie z zamówieniem),
  • Kierowanie i nadzorowanie pracą magazynu, w tym dbanie o porządek,
  • Kontrola dostępności produktów i stanów magazynowych oraz uzupełnianie jego stanu,
  • Tworzenie i rejestracja zamówień zakupowych w systemie,
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby procesów decyzyjnych,
  • Dbanie o dobry stan techniczny samochodu służbowego,
  • Dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw samochodu służbowego,
  • Prowadzenie koniecznej dokumentacji związanej z używaniem samochodu,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: budowlane, logistyczne lub ekonomiczne),
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności budowania relacji, dokładności i sumienności, komunikatywności,
  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych, samodzielności, umiejętności przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • Umiejętności szybkiego pozyskiwania informacji niezbędnych do podejmowania decyzji,
  • Znajomości i doświadczenia w branży budowlanej,
  • Znajomości zagadnień związanych z obszarem zakupów i logistyki,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Znajomości pakietu MS Office, pozwalającej na swobodne generowanie raportów i analizy danych,
  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Zdolności do pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjności,
  • Prawa jazdy kat. B+E lub/oraz C,
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • Mile widziany sposób zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz rozliczenie na zasadzie B2B.

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Pracę pozwalającą na dużą samodzielność i decyzyjność,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.