Szczegóły oferty

Specjalista ds. leasingu

Santander Leasing S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

różne lokalizacje

Data dodania:
2019-08-01

Data pierwszej publikacji:
2019-07-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-15

Data wygaśnięcia:
2019-08-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Jeśli lubisz sprzedawać i budować relacje z Klientami,
jesteś właśnie tą osobą, której szukamy!

Dołącz do naszego zespołu jako:
Miejsce pracy: Jelenia Góra, Kłodzko, Oława, Wałbrzych, Wrocław, Świdnica

Potrzebujemy Cię, bo:

  • masz doświadczenie w mobilnej i aktywnej sprzedaży usług finansowych (szczególnie mile widziane w obszarze produktów finansowych, leasingowych lub w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów, maszyn czy urządzeń) lub chcesz zdobywać takie doświadczenie
  • lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów
  • chcesz się rozwijać  w jednej z największych firm leasingowych w Polsce
  • jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z Klientami
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Będziesz odpowiedzialny za:

  • realizację działań sprzedażowych w Twoim regionie
  • za pozyskanie i budowanie współpracy z dostawcami środków trwałych
  • wspieranie regionalnych działań pro-sprzedażowych dla Klientów
  • budowanie wizerunku firmy jako uniwersalnego dostawcy usług finansowych

Pamiętaj jednak, że musisz spełnić kilka wymagań.
Szukamy ludzi, którzy:

  • chcą się rozwijać pracując w branży finansowej
  • lubią i potrafią identyfikować potrzeby Klienta i dostarczać mu optymalne dla niego rozwiązania finansowe
  • znają lokalny rynek biznesowy
  • efektywnie potrafią organizować swój czas
  • są otwarci na nowe wyzwania

W zamian za Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności zaoferujemy Ci:

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, bo będziemy Cię szkolić
  • pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy, których potrzebujesz: czyli biuro, samochód służbowy, telefon i laptop
  • korzystanie z karty Benefit
  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych

Jelenia Góra -  APLIKUJ

Kłodzko -  APLIKUJ

Oława -  APLIKUJ

Wałbrzych -  APLIKUJ

Świdnica -  APLIKUJ

Wrocław -  APLIKUJ

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej
i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY.

www.santanderleasing.pl

Przesyłając swoje CV zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Santander Leasing S.A. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chcesz, aby Twoje dane osobowe zostały wprowadzone również do naszej bazy rekrutacyjnej i były przetwarzane w przyszłości w związku z prowadzonymi przez nas rekrutacjami na podobne stanowiska prosimy o wyrażenie na to zgody poprzez zamieszczenie w CV oświadczenia o treści  „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej i ich wykorzystywanie przez Santander Leasing S.A. w przyszłych procesach rekrutacyjnych” .

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach i w celu realizacji procesu rekrutacji, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, jest Santander Leasing S.A., ul. Kolorowa 8, 60-198 Poznań. Dane te będą przetwarzane przez czas wynikający z przepisów prawa, zgodnie z udostępnioną Polityką przetwarzania danych osobowych Santander Leasing S.A., dostępnej na naszej stronie internetowej .

Sprawdź również inne oferty z branży:

Sklep spożywczy frykas
Ogłoszenie użytkownika OLX jelenia góra, dolnośląskie

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU KIK (ul. Ogińskiego)
KIK jelenia góra, dolnośląskie

Twoje zadania: · zarządzanie podległym zespołem i dbanie o jego rozwój, · kompleksowe zarządzanie sklepem, · czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu. Oferujemy: · zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, · umowę o pracę, · stabilne warunki zatrudnienia i ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE · szkolenia wewnętrzne,

Przedstawiciel handlowy (przyjmujemy bez doświadczenia)

szkolimy od podstaw dlatego nie wymagamy żadnego doświadczenia (zarobki zaczynają się od 2000) zajmujemy się sprzedażą pomocy dydaktycznych w placówkach oświatowych na terenie całego kraju .w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy przedstawicieli handlowych.praca odbywa się do 100 km od miejsca zamieszkania.       oczekujemy: