Podstawowe informacje

Specjalista ds. księgowości

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA PAULA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Kalisz, Wielkopolskie

Data publikacji:
11-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. księgowości

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE
  • Wykształcenie średnie, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz min. rok doświadczenia w pracy w księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie faktur oraz pozostalych dokumentów, uzgadnianie stanów magazynowych z kontami ksiegowymi, wystawianie faktur sprzedaży i dowodów wewnętrznych, obsługa kasy krajowej i zagranicznej, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą lub o przesłanie aplikacji na email

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.07.2018