Szczegóły oferty

Specjalista ds. księgowości

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA PAULA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

kalisz, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-06-12

Data pierwszej publikacji:
2018-06-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. księgowości - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE
  • Wykształcenie średnie, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz min. rok doświadczenia w pracy w księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie faktur oraz pozostalych dokumentów, uzgadnianie stanów magazynowych z kontami ksiegowymi, wystawianie faktur sprzedaży i dowodów wewnętrznych, obsługa kasy krajowej i zagranicznej, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą lub o przesłanie aplikacji na email

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).