Szczegóły oferty

Specjalista ds. Koordynacji Szkoleń

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-09-04

Data pierwszej publikacji:
2017-09-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Specjalista ds. Koordynacji Szkoleń - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe ( lub w trakcie studiów zaocznych) bardzo dobra obsługa komputera (MS Office), sumiennosc, skrupulatność, samodzielność w działaniu, kreatywność, umiejętność negocjacji i mediacji, czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Zacna. CV wysłać na adres: praca@adept.info.pl. Umowa zlecenie na okresie próbnym, następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie kierownictwa firmy we wszystkich sprawach związanych z organizacją i logistyką szkoleń, w tym m.in. za: kompleksową koordynację i zarządzanie szkoleniami (również wyjazdowymi), nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami i współpracującymi trenerami, sporządzanie ofert, przygotowywanie treści merytorycznych materiałów promocyjnych, administrowanie dokumentami wewnętrznymi.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).