Szczegóły oferty

Specjalista ds. kontrolingu

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. kontrolingu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość lub pokrewnym, minimum 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku, biegła znajomość oprogramowania Microsoft Excel i Word, doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z dotacji, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie/czytanie dokumentów handlowych, certyfikaty potwierdzające kompetencje z zakresu budżetowania, kontroli kosztów oraz zarządzania ryzykiem. Miejsce pracy: Gdynia. Kontakt: Kandydaci przesyłają CV+ List Motywacyjny za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://joboffice.traffit.com/public/an/186

Zakres obowiązków:

  • -Udział w tworzeniu planów/budżetów rocznych i wieloletnich Spółki
  • - Bieżąca kontrola stanu realizacji planu/budżetu Spółki
  • - Raportowanie odchyleń powstałych w trakcie realizacji planów
  • - Udział w tworzeniu strategii Spółki
  • - Weryfikacja algorytmu wyliczania ceny, stosowanego w procesie ofertowania, w zakresie poprawności stawek kalkulacyjnych
  • - Bieżąca kontrola realizacji planów/budżetów projektów
  • - Kontrola i weryfikacja dokumentów sprawozdawczych dotyczących projektów dotowanych, w tym dotacji na utrzymanie potencjału badawczego
  • - Sporządzanie dokumentacji podatkowej cen transferowych Spółki
  • - Udział w przygotowywaniu rocznego sprawozdania Zarządu Spółki. Pracodawca oferuje: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • - udział w międzynarodowych projektach
  • - elastyczne godziny pracy
  • - szkolenia zawodowe i certyfikujące
  • - wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • - pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS - m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.).

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV i list motywcyjny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).