Podstawowe informacje

Specjalista ds. kontroli jakości

Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. kontroli jakości

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie

Zakres obowiązków:

  • ocena procesów produkcyjnych, kontrola stanów sanitarnych, kontrola pod względem jakości, stosowanie procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością, sporządzanie zamówień materiałów specjalistycxznych, realizacja sposobu dostawy lub odbioru zamówionych towarów

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018