Podstawowe informacje

Specjalista ds. komunikacji internetowej i social media

Who Else Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Zdalna, Mazowieckie,

Data publikacji:
25-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Specjalista ds. komunikacji internetowej i social media
Masz pomysł jak wykonać to zadanie?

Chcesz, aby promowany przez Ciebie produkt w postaci usługi internetowej został pokazany na stronie głównej Product Hunt. Jakie konkretne, kolejne działania podejmiesz, żeby tego dokonać? Jeśli tak, to aplikuj do nas na stanowisko:

Działamy w internecie z sukcesami już od lat, a teraz poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za promowanie naszych najnowszych startupowych przedsięwzięć:

  • serwisu mózgi.pl (popularyzowanie serwisu, jego artykułów, budowanie społeczności)
  • narzędzia Brainer (promocja w Polsce i na świecie)
  • innowacyjnej usługi do zarządzania zadaniami (udział we wprowadzaniu na rynek)

  • posiadasz doświadczenie w formułowaniu i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych, w tym:
    • obsłudze profili społecznościowych i działań promocyjnych na FB
    • tworzeniu treści pod Social Media
    • budowaniu społeczności użytkowników
    • moderacji dyskusji w kanałach Social Media
    • budowaniu pozytywnego wizerunku marki
  • potrafisz nawiązywać współpracę z opinion leaderami/influencerami
  • masz pomysły na nieszablonowe działania promocyjne
  • potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i budować relacje z innymi
  • znasz Google Ads
  • posiadasz podstawową znajomość SEO

Proponujemy Ci:

  • pracę nad ciekawymi projektami, niosącymi pozytywne zmiany
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie karty Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • wspólne śniadania, świeże owoce i bardzo przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany, to wykonaj powyższe zadanie i dołącz rozwiązanie do swojej aplikacji :)

Prześlij do nas swoje CV wraz z rozwiązaniem zadania.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.whoelse.com

Aplikacje na ofertę należy składać do 24.11.2018