Szczegóły oferty

Specjalista ds. klimatyzacji

MAINTPARTNER ASI Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

gliwice, śląskie

Data dodania:
2017-08-25

Data pierwszej publikacji:
2017-08-25

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Umowa zlecenie/dzieło, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 5000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. klimatyzacji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Weryfikacja uprawnień SEP G2 - eksploatacja
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP - G1 eksploatacja
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe kierunkowe, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne, prawo jazdy kat. B, SEP G1 - E do 1kV
  • G-2 E, świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-gazy), doświadczenie 3 lata na pokrewnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Konserwacje i przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych objętych kontraktem według harmonogramu. Bieżące naprawy oraz usuwa awarie urządzeń klimatyzacyjnych objętych kontraktem. Montaże oraz wymiany urządzeń klimatyzacyjnych. Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części urządzeń klimatyzacyjnych objętych kontraktem. Wykonywanie rysunków technicznych instalacji klimatyzacyjnych. Raportowanie o przeglądach, konserwacjach, naprawach oraz stanie technicznym urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonywanie poleceń pracy zgodnie z dokumentacją techniczną. Miejsce pracy: Gliwice Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji, możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, bogaty pakiet socjalny w tym MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV przesłać na adres e-mail: rekrutacja@maintpartner.com Przy wysyłaniu w treści wiadomości wpisać Nr ref: 21Q2/SpKLIMA/GL/2017. Na CV dopisać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Maintpartner ASI Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym z Maintpartner ASI Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).