Szczegóły oferty

Specjalista ds. Kalkulacji Cen

VEKA Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

skierniewice, łódzkie

Data dodania:
2019-05-17

Data pierwszej publikacji:
2019-05-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-13

Data wygaśnięcia:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 500 pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KALKULACJI CEN
miejsce pracy: Skierniewice
(umowa na zastępstwo)

Zadania

  • kalkulacja cen sprzedaży
  • tworzenie, kontrola i archiwizowanie dokumentacji handlowej zgodnie z polityką firmy
  • opracowywanie i implementowanie procesów i narzędzi cenowych
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Obsługi Klienta
  • prowadzenie korespondencji Działu Kalkulacji Cen
  • tworzenie raportów i analiz
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w SAP i bazach cenowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne, finanse)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel)
  • dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki pakiet socjalny oraz benefity pracownicze
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną
za pomocą przycisku aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dokumenty powinny zawierać oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez VEKA Polska Sp. z o.o. (Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 883 z póź. zmianami)."

Informujemy, że dane osobowe podane przez Pana/Panią w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy będą przetwarzane w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. znanego też jako ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) (Dz. Urz. UE L z 2016 119 s.1), czyli w celu analizy Pani/Pana CV pod kątem ewentualnego zawarcia umowy oraz kontaktu w celu jej zawarcia.

Administratorem Danych Osobowych jest VEKA Polska sp. z o.o., z siedzibą w Skierniewicach (96-100), ul. Jana III Sobieskiego 71, KRS 208834. Dane kontaktowe [email protected]

Informujemy ponadto, że przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do swoich danych, prawo do żądania od VEKA Polska sp. z o.o. ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do usunięcia danych, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od ich podania.

Odbiorcami podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą pracownicy, zleceniobiorcy, kontrahenci, klienci i podwykonawcy VEKA Polska sp. z o.o., w szczególności w zakresie świadczenia usług doradczych i outsourcingu usług IT (obsługa i hosting poczty e-mail, serwis urządzeń itp.).

Podanie danych jest w pełni dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w rekrutacji.