Szczegóły oferty

Specjalista ds. Kadr i Płac

DHL Supply Chain (Poland)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-11-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:

Warszawa

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

Oferujemy możliwości rozwoju w Warszawie

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji! Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • niepowtarzalną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • lekcje języka angielskiego
  • owocowe poniedziałki
ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:
  • kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych, zasiłków, benefitów, potrąceń
  • sporządzanie dokumentów kadrowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)
  • wprowadzanie oraz kontrola danych w systemie kadrowo – płacowym
  • udzielanie informacji z zakresu prawa pracy
  • współpraca z innymi działami firmy w ramach GBS (Global Business Services)

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo - płacowej
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • obsługa pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w realizacji zadań
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • znajomość programu Xpertis będzie dodatkowym atutem

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 2 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 300 tys. m2.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Zanim złożysz swoją aplikację, proszę zapoznaj się z poniższą klauzulą. Przesłanie swojej aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody zgodnie z poniższą klauzulą.