Podstawowe informacje

Specjalista ds kadr i płac

Nova-Tech Sp z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds kadr i płac

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: znajomość programu PŁATNIK
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
  • kadry i płace
  • wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • · Prowadzeniu pełnej dokumentacji kadrowej pracowników · Rozliczaniu czasu pracy (urlopy, zwolnienia, inne absencje) · Weryfikacji i ewidencjonowaniu dokumentów płacowych oraz zapewnieniu ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych · Kompleksowej obsłudze procesu płacowego (naliczanie wynagrodzeń, zwolnień lekarskich, ZFŚS) · Sporządzaniu deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań GUS · Rozliczaniu umów cywilnoprawnych · Współpracy z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018