Szczegóły oferty

Specjalista ds kadr i płac

Nova-Tech Sp z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

świecie, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-09

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds kadr i płac - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: znajomość programu PŁATNIK
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
  • kadry i płace
  • wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • · Prowadzeniu pełnej dokumentacji kadrowej pracowników · Rozliczaniu czasu pracy (urlopy, zwolnienia, inne absencje) · Weryfikacji i ewidencjonowaniu dokumentów płacowych oraz zapewnieniu ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych · Kompleksowej obsłudze procesu płacowego (naliczanie wynagrodzeń, zwolnień lekarskich, ZFŚS) · Sporządzaniu deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań GUS · Rozliczaniu umów cywilnoprawnych · Współpracy z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).