Podstawowe informacje

Specjalista ds. Kadr i Płac

B2B PROF GROUP SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Skawina, Małopolskie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Kadr i Płac

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 2 lat
  • Wykształcenie min. średnie. Wymagane min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpeczeń społecznych. Znajomość zasad rozliczania czasu pracy. Znajomość programów kadrowo-płacowych. Znajomość programu Płatnik i MS Office, w szczgólności programu MS Exel. Doskonała organizacja pracy, samodzielność. Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań. Znajomość języka rosyjskiego A1.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowejpracowników spółki, w wiekszości pracownicy obywatelstwa ukraińskiego (właściwie zaprojektowane procesy, prawidłowa dokumentacja, wspólpraca z kancelarią prawną, nadzór nad jakością obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego)

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skierowanie do pracy

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018