Szczegóły oferty

Specjalista ds. Kadr i Płac

B2B PROF GROUP SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

skawina, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-18

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. Kadr i Płac - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 2 lat
  • Wykształcenie min. średnie. Wymagane min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpeczeń społecznych. Znajomość zasad rozliczania czasu pracy. Znajomość programów kadrowo-płacowych. Znajomość programu Płatnik i MS Office, w szczgólności programu MS Exel. Doskonała organizacja pracy, samodzielność. Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań. Znajomość języka rosyjskiego A1.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowejpracowników spółki, w wiekszości pracownicy obywatelstwa ukraińskiego (właściwie zaprojektowane procesy, prawidłowa dokumentacja, wspólpraca z kancelarią prawną, nadzór nad jakością obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego)

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).