Podstawowe informacje

Specjalista ds. kadr i płac

Alkom FHU

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. kadr i płac

Opis oferty pracy:

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko:
kierowca- pracownik porządkowy

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Obowiązki:
-prace porządkowe na terenie miasta

Oczekujemy:
-mile widziane doświadczenie
-prawo jazdy kat. B
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-umowa o pracę
-zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
kontakt pod nr. tel. 696 203 827 696 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Nowy Tomyśl
Krystyna
Na Lento.pl od 08 kwi 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń