Podstawowe informacje

Specjalista ds. kadr i plac

Michael Page

OFERTA NIEAKTUALNA

Leszno, Wielkopolskie

Data publikacji:
13-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. kadr i plac

Dla jednego z naszych klientów, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Informacje o kliencie

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac, który będzie odpowiedzialny za naliczanie listy płac oraz wsparcie pracowników w bieżących kwestiach z obszaru HR.

Opis stanowiska
  • Obsługa pracowników w zakresie związanym ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno - prawnymi;
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;
  • Obsługa rozliczeń z ZUS (Płatnik, pue);
  • Raportowanie oraz sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur i regulaminów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację.

Profil kandydata
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac ;
  • Znajomość przepisów związanych z zarządzaniem ZFSS;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju w bardzo dynamicznym środowisku produkcyjno-usługowym;
  • Ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny;
  • Możliwość nieodpłatnej nauki języka angielskiego na terenie firmy.