Podstawowe informacje

specjalista ds. kadr i płac

magda

Gardno, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
08-02-2019

Data ostatniej aktualizacji:
06-03-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - specjalista ds. kadr i płac

witaj w fiege!

grupa fiege jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w europie. z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: pirelli, opel, nestle, lg, sephora i deichmann. fiege zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób. w polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat.

co nas łączy z zalando?

potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w europie sklepu internetowego zalando, z którym fiege współpracuje od wielu lat. to między innymi dzięki naszej codziennej pracy zalando gwarantuje ponad 19 milionom swoich klientów w europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

do twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • sporządzanie raportów związanych z kosztami wynagrodzeń,
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac dla potrzeb zus, pit, gus, rozliczeń podatkowych spółki i indywidualnych pracowników oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • obsługa programu kadrowo-płacowego.

szukamy osób, które:

  • zawsze szukają rozwiązań oraz są dokładne i dotrzymują terminów,
  • są samodzielne i odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych zadań,
  • posiadają wyższe wykształcenie (preferowany kierunek: ekonomia),
  • zdobyły już pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • mają dużą wiedzę z zakresu prawa pracy, płac, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych oraz potrafią ją wykorzystać w praktyce,
  • potrafią bez problemu przygotować prezentację w powerpoint, stworzyć dokument w wordzie oraz przygotować podsumowanie w excel,
  • biegle obsługują program płatnik oraz programy kadrowo-płacowe,
  • chcą się rozwijać oraz tworzyć z nami fajne miejsce pracy.

w zamian za twoje zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość nauki i rozwoju (darmowe lekcje języka angielskiego, akademia rozwoju fiege),
  • bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,
  • kartę sportową lub kartę kulturalną – wybierasz ty, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

wyślij swoją aplikację poprzez nasz formularz i zostań częścią naszego zespołu.

wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (dz. ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady (ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (rodo).

Szczecin, Zachodniopomorskie

poszukujemy osób z doświadczeniem i wiedzą zakresu kadrowo-płacowego do zarządzania dokumentacją personalną oraz naliczania wynagrodzeń pracowników jednej z firm produkcyjnych zlokalizowanych w szczecinie-dąbiu. wybrana osoba będzie zatrudniona jako: specjalista ds. kadr i płac co będzi"

 goldenstein & partner   spółka doradztwa podatkowego z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:     specjalista ds. kadr i płac   miejsce pracy: szczecin     od kandydatów oczekujemy:   minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, "

Specjalista ds Płac i Kadr
Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin, Zachodniopomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwa Budowlanego Ciroko Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds Płac i Kadr. Specjalista ds Płac i Kadr Szczecin Obowiązki ·         Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac ·         Prowad"

asystent ds. kadr i płac
maria Jarosławiec, Zachodniopomorskie

zakres obowiązków: - redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnego rodzaju mediach, - przygotowywanie kryteriów rekrutacyjnych, - analiza aplikacji, - obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników - nadzór nad obowiązkowymi badaniami lekar"

specjalista ds kadr
PKS Gryfice Sp. z o.o. Gryfice, Zachodniopomorskie

Opis oferty pracy: Praca dla specjalisty d/s kadr. Zakres obowiązków: - prowadzenie kompleksowej obsługi na odcinku zatrudniania wszystkich osób pracujących na rzecz firmy, - prowadzenie dokumentacji Spółki, - współpraca z innymi działami w zakresie rekrutacji pracowników. Wymagania: - znajomość Ko"

pracownik do działu kadr i płac
Koszalin, Zachodniopomorskie

miejsce pracy : biuro ekspertyz i doradztwa finansowo-księgowego „fin-ekspert” sp. z o.o. w koszalinie, ul. zwycięstwa 148 nasze wymagania: - doświadczenie na stanowisku w dziale kadrowo-płacowym, - znajomość obsługi programu płatnik, - przygotowywanie ewidencji oraz deklaracji pit, i"