Szczegóły oferty

Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Radom, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-20

Data pierwszej publikacji:
2019-11-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

nasz klient to lider wśród europejskich firm, zajmujący się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska.

do swojego radomskiego zespołu, poszukuje nowego pracownika!

specjalista ds. kadr i płac

zakres obowiązków:

- obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania;

- prowadzenie dokumentacji kadrowej, m.in. naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, sporządzanie planów urlopowych;

- przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, aneksy itd.);

- współpraca z zus (zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z zus);

- wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym.

oferujemy:

- pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- pracę w stałych godzinach pomiędzy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku;

- niezbędne narzędzia pracy: komputer oraz telefon;

- benefity pozapłacowe: kartę ok system, opiekę medyczną oraz okolicznościowe wypłaty socjalne;

- rozwój w ramach struktury spółki;

- profesjonalne szkolenie wstępne.

oczekujemy:

- wykształcenia wyższego lub średniego;

- doświadczenia na podobnym stanowisku;

- znajomości programu płatnik;

- dobrej znajomości obsługi komputera;

- samodzielności oraz skrupulatności w powierzonych zadaniach;

- znajomość systemu sap hr będzie dodatkowym atutem.

chcesz wiedzieć więcej? aplikuj!

więcej informacji uzyskasz pod nr tel.  536 ... .

składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: instytut rozwoju kapitału ludzkiego sp. z o.o. (irkl) z siedzibą w olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez irkl”

informujemy, że pana/pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

biorąc udział w rekrutacji irkl:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w cv, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

- twoje dane będą przetwarzane przez administratora (irkl) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

- w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy twoje dane (napisz do: iod :malpa: irkl. pl)

- twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

- szczegółowe zasady przetwarzania twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/

nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie państwo zweryfikować w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.