Szczegóły oferty

Specjalista ds. informatyki

Mzuri Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-02-19

Data pierwszej publikacji:
2020-02-19

Data ostatniej aktualizacji:
2020-03-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Grupa Mzuri  jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem ponad 5500 mieszkaniami i apartamentami w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 1 mld złotych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Mzuri planujemy rozszerzenie zespołu obsługi Klienta i poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź
Jeżeli:
  • Chcesz rozwijać się w obszarze informatycznym, w branży nieruchomości
  • Chcesz pracować w nowym, szybko rozwijającym się segmencie rynku
  • Chcesz znacząco poszerzyć swoją wiedzę dot. inwestowania w nieruchomości
  • Chcesz w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości
ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:
  • Administracja systemami informatycznym
  • Zarządzanie dostępem i tożsamością
  • Zapewnienie bezawaryjności i stabilności infrastruktury IT
  • Obsługa zamówień w obszarze zasobów IT
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia współpracownikom
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów IT
  • Nadzór nad bezpieczeństwem firmowych systemów IT - ochrona poufnych danych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (kierunek informatyka)
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, chęć ciągłego rozwijania swojej wiedzy
  • Wiedza i umiejętności w obszarze bezpieczeństwa systemów IT oraz metod zapobiegania zagrożeniom i atakom
  • Bardzo dobra znajomość administracji systemami Windows/Linux oraz administracji serwerem pocztowym
  • Znajomość następujących zagadnień: firewalle, serwery autoryzacji, VPN, bezpieczeństwo serwerów www
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Wynagrodzenie stałe + premia
  • Współpracę na zasadzie działalności gospodarczej
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, etc.)
  • Pakiet medyczny
  • Preferencyjne warunki na kartę Multisport oraz ubezpieczenie
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) ".

Poznaj

3

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie