Szczegóły oferty

Specjalista ds gospodarki magazynowej/ przedstawiciel handlowy

PPHU AVIKON Adam Woźnica

OFERTA NIEAKTUALNA

mikołów, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-06-12

Data pierwszej publikacji:
2018-06-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 1050 PLN

Artykuł Specjalista ds gospodarki magazynowej/ przedstawiciel handlowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące (dowolne), doświadczenie zawodowe: minim. 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi gospodarki magazynowej, znajomość branży elektrycznej, uprawnienia: prawo jazdy kat. B, umiejętności: podstawa znajomości MS Word, Excel, podstawowa znajomość programów do obsługi gospodarki magazynowej, umiejętność sporządzania ofert handlowych, inne wymagania: dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie, umiejętność obsługi programów księgowych- mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Całościowa obsługa gospodarki magazynowej, prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej, rozliczanie dostaw magazynowych wraz z kontrolą nad stanem magazynowym, sporządzanie okresowych inwentaryzacji towaru. Dodatkowo: obsługa programu gospodarki magazynowej (prowadzenie ewidencji), dostawa towaru na Obiekty zgodne ze zgłoszonym zapotrzebowaniem, sporządzanie ofert handlowych. Oferujemy: samochód służbowy dla potrzeb zaopatrzenia, pracę w wymiarze 1/2 etatu czasy pracy na okres próbny z możliwością zwiększenia etatu po okresie próbnym. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: umowa na okres próbny: 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn-pt, 7-11

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).