Podstawowe informacje

Specjalista ds. Finansowania Handlu Zagranicznego

FAMUR S.A.

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
rosyjski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. Finansowania Handlu Zagranicznego

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Do Grupy FAMUR poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Finansowania Handlu Zagranicznego Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: SFHZ/2018

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • pozyskiwanie i organizowanie finansowania kontraktów międzynarodowych
  • analiza produktów finansowania i zabezpieczania transakcji
  • negocjowanie warunków finansowania z kontrahentami, instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi
  • bieżąca obsługa produktów finansowania i zabezpieczania transakcji
  • bieżący monitoring rynku finansowego
  • monitoring spółek zagranicznych

Zakres wymagań:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Handel Zagraniczny, Bankowość, Finanse Przedsiębiorstw)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem finansowania w przedsiębiorstwie lub bezpośrednią obsługą dużych przedsiębiorstw w bankowości
  • doświadczenie w pracy z kontrahentami, instytucjami finansowymi, bankami
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji lub udział w negocjacjach (bezpośrednich lub telefonicznych)
  • znajomość rynków finansowych oraz produktów związanych z finansowaniem przedsiębiorstw i handlu
  • mile widziana praktyczna znajomość prawa gospodarczego, bankowego oraz regulacji Incoterms, a także podstawowa znajomość MSSF
  • dyspozycyjność związana z udziałem w delegacjach zagranicznych przy realizacji kontraktów na całym świecie
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, CV) z zaznaczonym w nagłówku korespondencji numerem referencyjnym.APLIKUJ

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.11.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Księgowy/a w dziale należności (OtC / AR)
Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. Katowice, Śląskie

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzień za dniem zmieniamy świat na leps"

Doradca Firm
PKO Bank Polski SA Katowice, Śląskie

DORADCA FIRM Oddziały na terenie Polski Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i "

Pośrednik finansowy
BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM 9 Kozy, Śląskie

Zakres obowiązków: - Samodzielne zarządzanie placówką. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych. Wprowadzanie wniosków do systemów bankowych. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres prób"

analityk w sektorze finansowym

pro-people to doświadczony i zaangażowany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem. obecnie dla naszego klienta z sektora finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko: analityk miejsce pracy: katowice zada"

Specjalista ds. kadr i płac
Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Gliwice, Śląskie

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac Miej"

koordynator inwestycji/asystent atem-polska sp. z o.o. katowice

firma atem-polska sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: koordynator inwestycji/asystent koordynatora miejsce pracy: woj. śląskie (katowice) zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: • praca przy projektach dot. stacji bazowy"