Podstawowe informacje

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

OFERTA NIEAKTUALNA

Nysa, Opolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność i dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez klientów, przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami, przyjmowanie i wprowadzanie zamówień, bieżąca obsługa klienta, stała współpraca z pozostałymi działami.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018