Szczegóły oferty

Specjalista ds. Eksportu na rynek niemiecki

Domino Executive Search

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-08

Data wygaśnięcia:
2019-03-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Artykuł Specjalista ds. Eksportu na rynek niemiecki - obrazek nagłówkowy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się sprzedażą internetową w systemie dropshipping, B2B, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)
Numer referencyjny: 02-011-07/jobs.pl

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów  z rynku niemieckiego,
  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy,
  • Zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i wydarzeń branżowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w kanale B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej (rynek niemiecki),
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • Zdolności analityczne i umiejętności negocjacyjne,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Jasny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy,
  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Pracę w zgranym, młodym zespole,
  • Praca od poniedziałku do piątku